X
Dobrze! Twoja wiadomość została wysłana.

O mnie

Magdalena Janeczek urodziła się 04.06.1978r. Od najmłodszych lat powtarzała, że zostanie lekarzem i tak też się stało. W roku 2004 ukończyła studia wyższe na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2005r. odbyła staż podyplomowy w SPSK nr 2 w Szczecinie, który zaowocował dalszą współpracą. W latach 2006 - 2011 pełniła funkcję rezydenta w Klinice Chirurgii Ogólnej  i Transplantologicznej SPSK nr 2 w Szczecinie. W roku 2011 zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii ogólnej, uzyskując tytuł specjalisty  i objęła stanowisko asystenta w w/w Klinice .  W tym okresie oprócz pracy chirurga w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, była również czynnym wykładowcą na Pomorskiej Akademii Medycznej. Brała czynny udział w projektach naukowych i badaniach klinicznych, prowadzonych w Klinice. Była członkiem zespołu transplantacyjnego, zajmującego się przeszczepami nerek. W roku 2011 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, broniąc swojej pracy doktorskiej na temat: „Charakterystyka kliniczna rodzinnego raka brodawkowatego tarczycy”. W roku 2012 Magdalena Janeczek rozpoczęła pracę w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie.  Oprócz pracy w oddziale, na bloku operacyjnym, udziela także porad  w Poradni Zachodniopomorskiego Centrum Onkologicznego. Magdalena Janeczek jest również przedstawicielem z ramienia chirurgii i członkiem Skin Cancer Unit, działającego na terenie Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii. Celem Unitu jest profilaktyka, diagnostyka i interdyscyplinarne leczenie raka skóry, w tym również czerniaka złośliwego. W tym zakresie Magdalena Janeczek ma na swoim koncie kilka wykładów i wystąpień. Przeprowadza zabiegi operacyjne  z zakresu chirurgii onkologicznej oraz zaawansowanej dermatoonkologii.

Od zawsze Magdalena Janeczek wyczulona była na estetykę. Jej pasją jest rysunek, kocha urządzać wnętrza, w wolnych chwilach lubi szkicować.  

Ta pasja oraz wykształcenie medyczne połączyły się w praktyce lekarza medycyny estetycznej. Od roku 2006 do 2012 roku Magdalena Janeczek pracowała jako lekarz wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Centrum Kosmetyki „Cosmedica” w Szczecinie. Od roku 2008 współpracuje z Centrum Kosmetycznym „Natali” w Świnoujściu. Pracowała jako chirurg w oddziale chirurgii plastycznej  Domu Lekarskiego, gdzie brała czynny w zabiegach operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej oraz nadzorowała opiekę pooperacyjną pacjentów.  W latach 2017 – 2018 pracowała jako lekarz medycyny estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej „Artplastica”. Obecnie od 2019r. świadczy usługi w ramach prywatnej specjalistycznej praktyki lekarskiej w Centrum Medycznym Darmed w Szczecinie.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w sympozjach, kursach , szkoleniach. Rozszerza także specjalizacje. W roku 2018 została wybrana i zaproszona do wzięcia udziału w pierwszej edycji elitarnego szkolenia, prowadzonego przez firmę Allergan. Szkolenie w ramach Allergan Medical Instutute obejmowało okres około dwóch lat, składało się z części teoretycznej i praktycznej. Zakończyło się uzyskaniem dyplomu i pozwoliło na poznanie i praktykowanie wysoko zaawansowanych technik z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i botoksu.  

Dla swoich pacjentów stara się stworzyć markę premium. Dlatego też bardzo wnikliwie i rozważnie zakupuje stosowane w swojej praktyce urządzenia medyczne. Stosowane przez Nią preparaty pochodzą zawsze bezpośrednio od przedstawicieli zajmujących się danym preparatem, a ich wybór opiera na doświadczeniu preparatu, jakości i badaniach jakie były prowadzone.  

Magda prywatnie – lubi spokój i stabilizację, ale nie nudę. Uwielbia podróże  i ciekawostki kulinarne. Jedzenie jest dla Niej przyjemnością i doznaniem. Kocha przyrodę i zwierzęta, w tym swojego szalonego maltańczyka. Docenia życie i zdrowie, bo jak sama mówi „bywam też po drugiej stronie barykady”.  Ale największym sukcesem dla Magdy, Jej szczęściem, radością i dumą jest Jej córka. Każda chwila spędzona razem, jest dla Nich dwóch bezcenna i wyjątkowa.